Co może zaoferować nam firma Halupczok? Odmień swój dom!

Firma Halupczok produkuje okna i drzwi z drewna. Na rynku jest już od kilkudziesięciu lat i z sukcesami współpracuje z znanymi, polskimi oraz zagranicznymi, przedsiębiorstwami. Szeroka gama produktów pozwala każdemu odmienić swój dom, a  dzięki wszelakim atestom i certyfikatom, mamy też pewność, że zapewnią nam one bezpieczeństwo.

Okna drewniane od firmy Halupczok

Okna drewniane zaczynają wracać do łask. Nie ma w tym niczego zaskakującego – mogą one funkcjonować nawet do 60 lat. To znacznie dłużej niż te plastikowe. To tylko jedna z wielu ich przewag. Każdy kiedyś widział stare okna wykonane z plastiku – w pewnym momencie, przez działanie światła słonecznego, zaczynają one żółknąć. Kiedy staną się one naprawdę brzydkie jedyne, co możemy zrobić, to je wymienić. Z oknami drewnianymi sytuacja wygląda kompletnie inaczej. Możemy je wyczyścić papierem ściernym i odmalować. Będą wyglądały jak nowe, możemy zrobić to za każdym razem, kiedy mamy na to ochotę, a to przedłuża ich trwałość. Jeżeli chcemy zakupić takie rozwiązanie wykonane z najwyższej jakości materiałów najlepiej wybrać sprawdzonego producenta takiego jak Halupczok.

Okna aluminiowo-drewniane

Firma Halupczok może nam też zaoferować okna w systemach drewniano-aluminiowym. Świetnie sprawują się one zarówno w prywatnych domach, jak i w budynkach komercyjnych. To niezwykle, unikatowe konstrukcje, które łączą nowoczesność i klasykę. Zewnętrzna rama jest wykonywana w nich z aluminium, co jeszcze podnosi trwałość całej konstrukcji. Wewnętrzna rama jest drewniana, dzięki czemu tworzy przyjemny, ciepły klimat w naszym domu.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrze muszą przede wszystkim zapewniać nam bezpieczeństwo. Zdając sobie z tego sprawę firma Halupczok oferuje nam wybór z trzech grubości: 68, 78 lub 92 milimetry. Dodatkowo możemy zdecydować się na drzwi drewniane lub aluminiowo-drewniane. Oferowane są nawet drzwi o odporności ogniowej EI30 oraz EI60. Możemy mieć więc pewność, że zapewnią nam one bezpieczeństwo.

„Dodatkowo dzięki swojej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu zewnętrze drzwi to wizytówka naszego domu, są pierwszym, co widzi nasz gość. Jeżeli mamy specjalne potrzeby to bez problemu Halupczok wykona realizację według naszego indywidualnego projektu.”

Drzwi wewnętrzne

Często o tym nie myślimy, ale drzwi wewnętrzne stanowią ogromną część wystroju naszego mieszkania. Są to duże obiekty, których kolorystyka i estetyka znacząco wpływa na to, jak wygląda cała przestrzeń. Z tego względu warto zainwestować w eleganckie i mocne drewniane drzwi, które na przestrzeni lat będziemy mogli chociażby przemalować.

Drewniane drzwi to nie tylko kwestia estetyki. Zapewniają nam one prywatność wtedy, gdy tego potrzebujemy. Niezależnie od tego, czy chodzi o łazienkę, naszą sypialnię czy pokój nastolatka – drzwi mogą odgrywać kluczową rolę.

„Firma Halupczok oferuje naprawdę szeroką gamę modeli, które sprawdzą się niezależnie od stylu naszego wnętrza.”

Okiennice

Okiennice to wspaniały element dekoracyjny. Dodają one uroku fasadzie każdego budynku. Profesjonalnie wykonane drewniane okiennice kompletnie odmienią wygląd naszego domu i sprawią, że będzie wyglądał dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Jednak to nie są ich jedyne zalety.

Okiennice są też bardzo praktyczne. Kiedy je zamkniemy podwyższają poziom bezpieczeństwa. Latem podczas upałów możemy je zamknąć, aby zabezpieczyć nasz dom przed nagrzewaniem się przez szyby. Będą więc nie tylko piękne, ale również bardzo przydatne.